r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Furon: zgromadź dane o swoim aucie i kosztach eksploatacji w smartfonie

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Skoro często wykorzystujemy smartfon do gromadzenia ważnych dla nas informacji, to może warto byłoby dodać również dane dotyczące naszego auta. Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja Furon, która pozwoli nie tylko pamiętać o przeglądach, ale także gromadzić informacje o kosztach eksploatacji, a nawet w każdej chwili wystawić kartę pojazdu, ułatwiając proces sprzedaży.

Wśród zaimplementowanych funkcji znajdziemy książkę serwisową, spis tankowań i spalania przedstawione za pomocą danych i wykresów, wyszukiwanie pobliskich stacji paliw, przypomnienia o przeglądach i końcu ubezpieczenia. Ponadto możemy dodać zdjęcia czy też skany faktur i rachunków, co pozwoli na dokładne prowadzenie historii auta.

Po uruchomieniu aplikacji wita nas ekran logowania. Możemy podać swojego e-maila lub zalogować się natychmiastowo, korzystając z konta na Facebooku. Następnie wprowadzamy podstawowe dane o samochodzie – markę, model, datę produkcji, moc i pojemność silnika, a także numer VIN. Nie musimy podawać wszystkich informacji. Na koniec możemy dodać zdjęcia auta, które przydadzą się przede wszystkim, jeśli będziemy chcieli utworzyć kartę pojazdu.

r   e   k   l   a   m   a

Nic nie stoi na przeszkodzie by jednocześnie prowadzić historię kilku pojazdów. Ponadto możemy dodać współwłaścicieli, czyli innych użytkowników Furona, którzy będą mogli aktualizować dane o wybranym pojeździe. Przydatna opcja dla samochodów wykorzystywanych przez dwie lub więcej osób. Możemy im określić zakres dostępu i nadać odpowiednie prawa do modyfikowania tylko wybranych elementów.

Dzięki synchronizacji z chmurą nie musimy się martwić o utratę danych w razie problemów ze smartfonem. Dodatkowo, otrzymujemy dostęp do naszego profilu z poziomu strony internetowej. Aplikacja jest darmowa i oczywiście znajdziecie ją w naszej bazie – na Androida lub iOS-a.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.