r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fury Roads Survivor 2.0.2

Strona główna iOS Gry Wyścigi

Fury Roads Survivor to bardzo wciągająca gra wyścigowa. Jej scenariusz jest prosty: zniszczyć jak największą liczbę aut rywala i samemu wytrwać na planszy jak najdłużej.

Galeria programu

Gra utrzymana jest w klimacie filmu "Mad Max". Plansza w Fury Roads Survivor w praktyce nie ma granic i można ścigać się do woli. Pełno na niej przeszkód terenowych: beczek, wraków aut, wzniesień itp. Zadaniem gracza jest wytrzymać jak najdłużej, będąc ściganym przez samochody wroga. Sterowanie jest proste, do wyboru są tylko manewry w lewo lub w prawo, a nasze auto samoczynnie prowadzi ostrzał nadjeżdżających pojazdów przeciwnika. Gdy uda nam się zniszczyć jedno z aut wroga, wtedy otrzymamy ikonę czaszki. To oznacza, że w pościg za nami rzuci się więcej lepiej uzbrojonych aut przeciwnika.

W trakcie gry na planszy znajdziemy niebieskie beczki z ropą. Trzeba je zbierać, aby móc kupić nowe, bardziej odporne na uderzenia i szybsze pojazdy, a także lepsze uzbrojenie.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Płacąc, możemy uzyskać dostęp do nowych rodzajów pojazdów oraz uzbrojenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.