r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fusion 360 2.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia CAD

Autodesk Fusion 360 to przeglądarka wielu typów plików używanych w branży projektowej z możliwością pracy zespołowej. Fusion 360 może otworzyć ponad 100 formatów plików, w tym SLDPRT, SAT, IGES, STEP, STL, OBJ, DWG, F3D, SMT i DFX.

Galeria programu

By korzystać z Fusion 360, należy w aplikacji zalogować się na konto Autodesk. Posłuży ono do udostępniania projektów i pracy zespołowej. Współpraca z innymi osobami obejmuje komentowanie elementów i udostępnianie obrazów i zdjęć.

Podczas oglądania modeli można ukrywać elementy, odczytywać szczegółowe informacje o częściach projektu oraz listę elementów. Można też wyizolować dowolny element i przyjrzeć mu się w towarzystwie konturów reszty konstrukcji. Widoki można zapisywać jako obrazy i udostępniać.

Fusion 360 może otwierać projekty zapisane lokalnie lub w chmurze. Po zalogowaniu się na konto Autodesk można obejrzeć kilka przykładowych projektów i prześledzić związaną z nimi aktywność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.