Future Pinball 1.9.1.20101231

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Czasy świetności komputerowych gier typu pinball wcale nie przeminęły, wystarczy po prostu dobrze poszukać. Darmowy projekt Future Pinball stanowi całą platformę dla fanów tego rodzaju rozgrywki, skrzętnie przenoszących istniejące stoły do wirtualnego salonu na monitorze domowego PC. Program, który w podstawowym założeniu jest zaawansowanym edytorem, umożliwia też uruchamianie pinballów z całego świata.

Każdy może spróbować swoich sił w stworzeniu własnego stołu, najpierw rozrysowując go na kartce, a potem biorąc się za rozkładanie poszczególnych elementów, jak rampy, w oknie programu. Oczywiście najłatwiej uczyć się na dokonaniach innych, więc warto wczytywać sobie stoły dostępne bezpłatnie w Internecie, aby poznać zawiłości systemu symulacji. Future Pinball może pochwalić się m.in. realistycznie zachowująca się bilą.

Stoły prezentowane są potem niczym takie prawdziwe. Podchodzimy do automatu, wrzucamy monetę i rozpoczynamy zabawę w zbijanie punktów. Jest nawet szturchanie pinballa na różne strony, by trochę pooszukiwać i ocalić czasem bilę, która już prawie umknęła pomiędzy łapkami. Oprawa zależy oczywiście od danego, wczytanego tutaj projektu, niemniej większość dostępnych niemal idealnie odtwarza wygląd i działanie istniejących maszyn. Bardzo aktywna społeczność gwarantuje, że stołów nie zabraknie.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1.8 GHz
  • 512 MB RAM

Uwaga!

Do zabawy potrzebne jest dogranie paczek plików, które zawierają dane stołów, do katalogu Tables w katalogu głównym Future Pinball i potem wgranie ich sobie z listy w programie. Przykładowe stoły znaleźć można na oficjalnej stronie projektu, a większą ich liczbę na fanowskim portalu pinballmaniaków, który aktualizowany jest na bieżąco.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!