Futuremark SystemInfo 5.37.888

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Futuremark SystemInfo to program diagnostyczny używany w benchmarkach Futuremark (3DMark lub PCMark) do identyfikowania sprzętu użytkownika, który zamierza przetestować wydajność swojego komputera.

Bez posiadania najnowszej wersji Futuremark SystemInfo niemożliwe jest uzyskanie prawidłowych wyników testów przeprowadzanych za pomocą 3DMark lub PCMark. Narzędzie to – choć nie gromadzi danych użytkownika – wysyła do wspomnianych aplikacji zestaw szczegółowych informacji na temat podzespołów zainstalowanych w komputerze oraz posiadanych sterowników.

Futuremark SystemInfo zapisuje wszystkie informacje do pliku w formacie XML, który zostaje wyświetlony po zakończeniu operacji pozyskiwania danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!