G DATA BootMedium

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

G Data BootMedium to oprogramowanie antywirusowe, które rozpowszechniane jest w formie nośnika rozruchowego. Pozwala ono skutecznie oczyścić komputer z infekcji nawet w przypadkach kiedy nie jest możliwe uruchomienie środowiska operacyjnego.

Oprogramowanie daje użytkownikowi możliwość niwelowania różnego typu szkodników w przypadku kiedy zawiodło standardowe oprogramowanie antywirusowe lub co gorsza, infekcja wirusowa uniemożliwia poprawne działanie systemu Windows. G DATA BootMedium bazuje na sprawdzonym i cenionym programie G Data Antivirus, który charakteryzuje się dużą skutecznością w wykrywaniu i usuwaniu szkodliwych komponentów.

Poza funkcją walki z wirusami G DATA BootMedium daje użytkownikowi dostęp do narzędzia G Data Backup, które umożliwia przywracanie plików z kopii zapasowych utworzonych w przeszłości.

G Data BootMedium udostępniane jest w formie obrazu dysku ISO, który należy wypalić na płytę CD lub stworzyć na jego bazie bootowalny nośnik USB i uruchomić za jego pomocą komputer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jarek0075   5 #1 15.08.2018 20:56

Ten program to jakaś żenada , niby darmowy ale żeby uaktualnić bazę wirusów to trzeba mieć kod rejestracji ze strony G Data . W momencie kiedy wasz komputer się nie uruchomi i będziecie chcieli przeskanować komputer tym programem na obecność wirusów to tego nie zrobicie . To po co taki skaner , nie pobierajcie tego .