G DATA Software Przedsiębiorstwem Fair Play 2004

Strona główna Aktualności

O autorze

Zakończyła się VII edycja programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2004. W tym roku wśród nagrodzonych firm znalazła się także G DATA Software Sp. z o. o. ze Szczecinka, znana przede wszystkim z populanego programu antywirusowego AntiVirenKit 2004 Professional i przeglądarki graficznej FotoOffice.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play przeprowadzany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą. Idea programu ma wieloletnią tradycję - wywodzi się od ogłoszonego w 1992 r. przez Krajową Izbę Gospodarczą konkursu "Business Fair Play Award". Jego głównym celem jest promocja etyki w działalności gospodarczej, rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową, działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.

Wręczenie tytułów i certyfikatów odbyło się 3 grudnia 2004 r. w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Wsród firm branży IT, wyróżniona została także Athenasoft Sp. z o.o. z Warszawy produkująca specjalistyczne oprogramowanie do kosztorysowania Norma.

© dobreprogramy
s