reklama

GDocs 2.0.0.1

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

GDocs to darmowa aplikacja, która pozwala na skorzystanie z usługi Dysk Google na smartfonach z systemem Windows Phone. Aplikacja dzieli się na 5 kolumn. W pierwszej kolumnie znajdują się wszystkie dokumenty. Z poziomu tej zakładki można też utworzyć nowy plik tekstowy.

Aplikacja nie pozwala na tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, rysunków, formularzy ani prezentacji. Na plus należy przyznać możliwość otwierania wszystkich wymienionych wcześniej typów pików, z wyjątkiem prezentacji. Użytkownik, kiedy chce otworzyć prezentację, zostaje przekierowany na stronę internetową, skąd może pobrać plik PDF zawierający slajdy.

Druga kolumna to „locally saved”. Tu znajdują się pliki zapisane w pamięci telefonu. Następna kolumna to wyszukiwarka plików znajdujących się na koncie zalogowanego użytkownika. W przedostatniej karcie powinny znajdować się reklamy, jednak nie zawsze się one wczytują. Ostatnia zakładka to ustawienia, w których można wylogować się z konta oraz sprawdzić informacje o aplikacji.

Edycja plików tekstowych jest bardzo uboga. Można jedynie wprowadzać tekst. Nie ma opcji formatowania go, ani wklejania obrazów. Pomimo tego, jest to jedyna aplikacja na Windows Phone, która zapewnia możliwość pracy z Google Drive.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama