r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GDocs 2.0.0.1

Strona główna Windows Phone Biuro

GDocs to darmowa aplikacja, która pozwala na skorzystanie z usługi Dysk Google na smartfonach z systemem Windows Phone. Aplikacja dzieli się na 5 kolumn. W pierwszej kolumnie znajdują się wszystkie dokumenty. Z poziomu tej zakładki można też utworzyć nowy plik tekstowy.

Galeria programu

Aplikacja nie pozwala na tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, rysunków, formularzy ani prezentacji. Na plus należy przyznać możliwość otwierania wszystkich wymienionych wcześniej typów pików, z wyjątkiem prezentacji. Użytkownik, kiedy chce otworzyć prezentację, zostaje przekierowany na stronę internetową, skąd może pobrać plik PDF zawierający slajdy.

Druga kolumna to „locally saved”. Tu znajdują się pliki zapisane w pamięci telefonu. Następna kolumna to wyszukiwarka plików znajdujących się na koncie zalogowanego użytkownika. W przedostatniej karcie powinny znajdować się reklamy, jednak nie zawsze się one wczytują. Ostatnia zakładka to ustawienia, w których można wylogować się z konta oraz sprawdzić informacje o aplikacji.

Edycja plików tekstowych jest bardzo uboga. Można jedynie wprowadzać tekst. Nie ma opcji formatowania go, ani wklejania obrazów. Pomimo tego, jest to jedyna aplikacja na Windows Phone, która zapewnia możliwość pracy z Google Drive.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.