GEDitCOM II GEDitCOM II 2.3

Strona główna Mac Dom Genealogia
Pobierz program

GEDitCOM II to narzędzie przeznaczone dla osób, które chciałby stworzyć profesjonalne drzewo genealogiczne rodziny. Program posiada narzędzia przydatne nie tylko do spisywania członków rodu i relacji między nimi, ale również dodawania multimediów związanych z nimi i prezentowania danych na wiele sposobów.

GEDitCOM został również wyposażony w narzędzia ułatwiające pracę nad porządkowaniem materiałów, które mogą przydać się przy tworzeniu drzewa genealogicznego. Użytkownik może wyszukiwać zapisane osoby, dodawać zdjęcia do rodzinnego albumu, a także opisy do grafik i ciekawostki. Każdej osoba uwzględniona w drzewie genealogicznym posiada własny profil, w którym oprócz daty urodzenia możemy dodawać prywatne informacje, fotografie, informacje o zawodzie i wykształceniu, miejscu zamieszkania i wiele innych.

Możliwe jest również ingerowanie w układ drzewa – program oferuje kilka możliwości podglądu drzewa genealogicznego, a także możliwość eksploracji wgłąb, przez przechodzenie między dziećmi, rodzicami, rodzeństwem i tak dalej.

Do programu dołączony został prosty przelicznik dat z kalendarza gregoriańskiego na juliański. Wersja próbna programu działa przez 10 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!