GEDitCOM II GEDitCOM II 2.3

Strona główna Mac Dom Genealogia
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GEDitCOM II to narzędzie przeznaczone dla osób, które chciałby stworzyć profesjonalne drzewo genealogiczne rodziny. Program posiada narzędzia przydatne nie tylko do spisywania członków rodu i relacji między nimi, ale również dodawania multimediów związanych z nimi i prezentowania danych na wiele sposobów.

GEDitCOM został również wyposażony w narzędzia ułatwiające pracę nad porządkowaniem materiałów, które mogą przydać się przy tworzeniu drzewa genealogicznego. Użytkownik może wyszukiwać zapisane osoby, dodawać zdjęcia do rodzinnego albumu, a także opisy do grafik i ciekawostki. Każdej osoba uwzględniona w drzewie genealogicznym posiada własny profil, w którym oprócz daty urodzenia możemy dodawać prywatne informacje, fotografie, informacje o zawodzie i wykształceniu, miejscu zamieszkania i wiele innych.

Możliwe jest również ingerowanie w układ drzewa – program oferuje kilka możliwości podglądu drzewa genealogicznego, a także możliwość eksploracji wgłąb, przez przechodzenie między dziećmi, rodzicami, rodzeństwem i tak dalej.

Do programu dołączony został prosty przelicznik dat z kalendarza gregoriańskiego na juliański. Wersja próbna programu działa przez 10 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!