r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GFXplorer 3.9.5.1340

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GFXplorer to program, który zajmuje się wyświetlaniem szczegółowych informacji na temat podzespołów komputera, jak i programów zainstalowanych na dysku twardym naszego PC.

Galeria programu

Za sprawą GFXplorer wyszukamy niezbędne dane techniczne, co może okazać się przydatne w rozmaitych sytuacjach (np. gdy chcemy wymienić procesor, ale musimy upewnić się, że będzie on kompatybilny z naszą płytą główną).

Korzystanie z tej aplikacji nie powinno sprawić nikomu większych kłopotów, gdyż producent GFXplorer zdecydował się na interfejs użytkownika oparty na zakładkach (osobna dla systemu Windows, kolejna dla procesora, RAM i BIOS-a, a następna przeznaczona urządzeniom audio i wideo oraz sterownikom), dzięki czemu wszystkie informacje przedstawiono w czytelnej formie.

GFXplorer zawiera także dodatkową zakładkę Narzędzia, która pozwala uzyskać szybki dostęp do rozmaitych narzędzi systemu Windows bez konieczności wyszukiwania ich na własną rękę. Okazuje się niezwykle przydatna w sytuacji, kiedy zamierzamy przeprowadzić szybką konserwację popularnych "okienek".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.