GG GG

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

GG (dawniej znane jako Gadu-Gadu) to oficjalna aplikacja mobilna komunikatora o tej samej nazwie. Dzięki niej rozmowy, gry a także dostęp do plików mamy zapewniony także z poziomu naszych smartfonów.

Obsługa oficjalnej aplikacji GG nie nastręcza problemów, głównie dzięki wygodnemu i intuicyjnemu interfejsowi podzielonemu na zakładki przeznaczonymi do innych zadań. Interfejs wpisuje się w stylistykę Windows Phone i choć nie zawsze robi to dobrze, to z nawigacją nikt nie powinien mieć problemu. Znajdziemy na nim listę kontaktów, wyświetlającą statusy, opisy i awatary, listę rozmów i powiadomień. Ciekawą opcją jest integracja z internetowym dyskiem GG.

Dodatkowo z poziomu aplikacji możemy grać w specjalnie przygotowane gry. Co ciekawe, w przeciwieństwie do desktopowego odpowiednika, aplikacja w zasadzie nie posiada reklam. Widzimy je czasami, rzadko podczas uruchamiania, lecz w innych wypadkach nie męczą użytkowników. Niestety zawodzi stabilność działania programu. Problemy są zwłaszcza z powiadomieniami, które potrafią dochodzić ze sporym opóźnieniem, a także ze zmiana statusu, która nie zawsze pokazuje nam stan taki sam jak naszym znajomym. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!