r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GG Muzyka — kolejna odsłona skrytki na utwory

Strona główna Aktualności

GG we wrześniu wprowadziło możliwość słuchania utworów muzycznych, które zapiszemy na dysku GG. Właśnie ruszyła bazująca na tych możliwościach usługa GG Muzyka.

Przede wszystkim cieszy informacja o tym, że Dysk GG został powiększony do 5 GB dla każdego użytkownika — na takiej przestrzeni można już przechowywać sporo plików MP3. Na dysku pojawił się ponadto systemowy folder „Muzyka”, w którym należy umieścić utwory, jeśli chcemy skorzystać z dodatkowych możliwości platformy. Słuchać można, tak jak poprzednio, z poziomu przeglądarki i wersji desktopowej oraz mobilnej komunikatora. To jednak nie wszystko.

GG zadbało także o element społecznościowy w nowej usłudze. Utwory umieszczone w odpowiednim folderze możemy „dać do posłuchania” znajomym — nie będzie możliwości pobrania, ale będą mogli z chmury posłuchać tego, co nam się podoba. O pojawieniu się nowych piosenek znajomi dostaną powiadomienie (tę funkcję można oczywiście wyłączyć), i będą mogli przeglądać biblioteczkę utworów znajomych. Całość uzupełnia wyszukiwarka i możliwość oznaczenia utworu jako ulubiony.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.