GG Pro - biznesowe Gadu-Gadu już niedługo

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydawca najpopularniejszego komunikatora w Polsce, GG Network S.A., rusza z testami biznesowej wersji Gadu-Gadu o kodowej nazwie GG Pro. Z udostępnionych informacji wynika, że nowy produkt będzie oparty o rozwiązania znane z komunikatora LIVECHAT Communicator, którego większościowe udziały kupiła spółka Gadu-Gadu w lutym ub. roku.

W nowym komunikatorze użytkownik otrzyma zestaw funkcji raczej nie spotykanych w komunikatorach skierowanych dla osób prywatnych. Z ważniejszych należy wymienić między innymi: współdzieloną historię rozmów, polegającą na dostępności historii rozmów prowadzonych przez pracowników z klientem firmy; administrator będzie miał możliwość nadania praw dla poszczególnych grup użytkowników np. do statystyk, historii rozmów czy listy kontaktów. Dzięki tym i innym rozwiązaniom, pracownik logujący się po raz pierwszy do programu otrzyma aplikację gotową do pracy bez potrzeby konfiguracji i tworzenia baz kontaktów.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do testów mogą to zrobić na stronie programu. Zrzuty ekranu nowego komunikatora są dostępne na portalu Flickr. Więcej informacji o nowych opcjach można przeczytać na stronie prezentującej GG Pro

© dobreprogramy