r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GIF Hunter 1.0.12

Strona główna Mac Grafika Akcesoria graficzne

GIF Hunter to program do przeszukiwania zasobów serwisów Giphy, Imgur i PopKey. Dzięki temu można szybko znaleźć GIF-a na każdą okazję.

GIF Hunter zagnieżdża się w górnej belce systemu, skąd można go wywołać klikając bądź wciskając skrót klawiszowy. W ustawieniach można wybrać serwis, który będzie przeszukiwany. Wyszukiwarka pozwala wpisać hasło i wybrać, czy wyniki zostaną zwrócone według daty czy według trafności. Ulubione GIF-y można dodawać do własnej kolekcji i przeszukiwać ją osobno.

Wybrane animowane obrazki można przeciągnąć do dowolnego programu, można też skopiować odnośnik do niego i przekazać dalej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
16.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.