GIRDAC Free PDF Creator GIRDAC Free PDF Creator 10.2.2.3

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GIRDAC Free PDF Creator to darmowa i bardzo prosta w obsłudze aplikacja do tworzenia dokumentów zapisanych w formacie PDF.

GIRDAC Free PDF Creator współpracuje z ponad 300 różnymi programami dla systemu Windows, pozwalając na tworzenie PDF-ów, które możemy następnie wydrukować. Narzędzie umożliwia konwertowanie plików Worda (DOC i DOCX), innych dokumentów tekstowych (RTF i TXT), a także prezentacji multimedialnych (PowerPoint) do PDF.

GIRDAC Free PDF Creator oferuje ponadto funkcję zapisywania ustawień, dzięki której nie musimy konfigurować programu za każdym razem, ale możemy skorzystać z wcześniej przygotowanych opcji. Po skonwertowaniu wybranego pliku do formatu PDF narzędzie wyświetla raport przedstawiający wyniki wspomnianej operacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!