r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GIS Day 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

14 listopada obchodzony jest Międzynarodowy dzień GIS. Również w Polsce odbędzie się szereg imprez dla zainteresowanych wykorzystywaniem technologii systemów informacji geograficznej. Imprezy z cyklu GIS Day to wyjątkowa okazja aby zapoznać się z nowoczesnymi technologiami GIS, zapoznać się z oprogramowaniem, posłuchać specjalistów czy skorzystać warsztatów komputerowych.

GIS Day wspierany jest między innymi przez National Geographic Society, Sun Microsystems, Hewlett-Packard oraz ESRI.

Imprezy odbywać się w dniach 14, 15 lub 21 listopada w wielu ośrodkach naukowych (i nie tylko) w całej Polsce. Na uczestników czekają: Uniwersytet Jagieloński w Krakowie, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Akademia Rolnicza w Poznaniu, Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, Zespół Szkół Technicznych w Toruniu, Politechnika Warszawska, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej w Warszawie, Koło Naukowe GIS (Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Uniwersytet Wrocławski) oraz Urząd Miejski w Bytomiu. Wstęp jest bezpłatny.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.