reklama

GIS Day 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

14 listopada obchodzony jest Międzynarodowy dzień GIS. Również w Polsce odbędzie się szereg imprez dla zainteresowanych wykorzystywaniem technologii systemów informacji geograficznej. Imprezy z cyklu GIS Day to wyjątkowa okazja aby zapoznać się z nowoczesnymi technologiami GIS, zapoznać się z oprogramowaniem, posłuchać specjalistów czy skorzystać warsztatów komputerowych.

GIS Day wspierany jest między innymi przez National Geographic Society, Sun Microsystems, Hewlett-Packard oraz ESRI.

Imprezy odbywać się w dniach 14, 15 lub 21 listopada w wielu ośrodkach naukowych (i nie tylko) w całej Polsce. Na uczestników czekają: Uniwersytet Jagieloński w Krakowie, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Akademia Rolnicza w Poznaniu, Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, Zespół Szkół Technicznych w Toruniu, Politechnika Warszawska, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej w Warszawie, Koło Naukowe GIS (Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Uniwersytet Wrocławski) oraz Urząd Miejski w Bytomiu. Wstęp jest bezpłatny.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić