Acer Aspire V5-573PG
liczba publikacji: 6pierwszy wpis: 18 Stycznia 2014ostatni wpis: 17 Lutego 2014

Recenzja notebooka Acer Aspire V5-573PG - b-sides i podsumowanie

Acer Aspire V5-573PG - pierwsze starcie

W poprzednim wpisie starałem się zawrzeć wszystkie techniczne informacje na temat otrzymanego do testów Acera Aspire V5-573PG. Tym razem podzielę się subiektywnymi wrażeniami z jego użytkowania - w końcu wiele rzeczy, które są wspaniałe w teorii, okazuje się kiepsko sprawdzać w życiu.

Wygląd zewnętrzny

Mawiają, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, więc przejdźmy prosto do krótkiej sesji zdjęciowej.

Acer Aspire V5-573PG - testy wydajności w grach

Acer, którego dostałem do testów, w założeniu miał być komputerem do gier. Moje wątpliwości wzbudził jednak niskonapięciowy procesor - czy zaledwie dwurdzeniowy, taktowany zegarem niższym niż standardowe wersje układ poradzi sobie z grami? Dodatkowa karta graficzna na pewno tu pomoże, ale czy procesor nie okaże się wąskim gardłem? Benchmarki poddawały to w wątpliwość.

Acer Aspire V5-573PG - b-sides i podsumowanie

Testowanego Acera Aspire V5-573PG odesłałem już z powrotem dwa tygodnie temu, pozostało mi jednak trochę materiałów do opisania, wypadałoby też podsumować jakoś testy. I właśnie dlatego powstał ten wpis - nie będzie miał on jakiejś przewodniej myśli ze względu na różnorodność tematów, mam nadzieję że wypełni on luki w pozostałych.

Bateria

Ze względu na to, że notebook powinien zapewniać mobilność nie mogłem nie przeprowadzić testu baterii. Zbadałem dwa przypadki: obciążenie za pomocą benchmarka