r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GNOME 2.23.1

Strona główna Aktualności

Ukazała się pierwsza wersja deweloperska stabilnego GNOME 2.24, jednego z najpopularniejszych środowisk graficznych przeznaczonych dla systemu Linux.

Zgodnie z polityką wydawania nowych wersji, w przypadku gdy druga liczba w nazwie jest nieparzysta, jest ona wersją rozwojową, w której rozwijane jest wszystko, łącznie z nowymi funkcjonalnościami, a która to dodatkowo przy uzyskaniu stabilności oznaczana jest numerkiem parzystym. W GNOME 2.23.1 znajdziemy głównie poprawki znalezionych błędów i aktualizacje tłumaczeń. Zmiany obejmują miedzy innymi takie aplikacje jak klient VoIP Ekiga, klient poczty Evolution, odtwarzacz multimedialny Totem, przeglądarka obrazów Eog, a także interfejs wprowadzania tekstu Dasher, aplety, gry, menu i skórki.

Szczegółową listę zmian dotyczącą nowego GNOME znaleźć można w oficjalnym ogłoszeniu. Pakiety instalacyjne dla poszczególnych dystrybucji powinny wkrótce być dostępne w ich repozytoriach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.