GNUTU 2.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GNUTU (GNU Terminarz Ucznia) to bezpłatny program napisany z myślą o uczniach szkół podstawowych, średnich i gimnazjów. Pełni funkcję podręcznego terminarza, gdzie - w przeciwieństwie do zwykłego - można zapisywać informacje o ocenach, sprawdzianach, zadaniach do wykonania i inne informacje. Poza tym program ma rozbudowaną wyszukiwarkę, potrafi generować statystyki dotyczące ocen (wraz z obliczaniem ich średniej), umożliwia prowadzenie dziennika (pamiętnika), a także pozwala na eksportowanie planu lekcji do formatu HTML.

Uwaga!

1. Do poprawnej pracy programu wymagane są zainstalowane w systemie biblioteki Gtk# Runtime for Windows, które z kolei wymagają wcześniejszej instalacji bibliotek .NET Framework 1.1. Bilblioteki znaleźć można w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

2. Kod źródłowy, a także wersję dla systemów Linux programu można pobrać na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!