GO SMS Pro GO SMS Pro 7.97

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Wiadomości SMS i MMS
Pobierz program
lub zeskanuj:

GO SMS Pro, to rozbudowana aplikacja do obsługi wiadomości SMS i MMS. Dzięki mnogości dodatkowych opcji oraz możliwości zmiany wyglądu stanowi ciekawą alternatywę dla domyślnego klienta SMS systemu Android.

Autorzy programu zatroszczyli się, aby wiadomości były bezpieczne i stworzyli funkcję Private Box. Umożliwia ona zabezpieczenie wiadomości hasłem, przez co inni użytkownicy nie są w stanie odczytać prywatnych korespondencji. Obsługiwane są również foldery, gdzie segregowane są SMS-y. Możliwe jest także zablokowanie otrzymywania wiadomości od wybranego numeru, np. reklam. Bardzo interesującym rozwiązaniem jest także zintegrowanie programu z chmurą, przez co tworzona jest automatyczna kopia bezpieczeństwa wiadomości, które są wysyłane na serwer.

Twórcy zadbali także o możliwość zaplanowania wysłania wiadomości o określonej wcześniej porze. Automatyzacja jest dużym atutem aplikacji. Wprowadzono tu również obsługę komunikatora Free Message, który po pobraniu działa na podobnej zasadzie jak WhatsApp i wysyła darmowe wiadomości za pośrednictwem internetu.

Bardzo ważnym elementem GO SMS Pro jest obsługa motywów graficznych, przez co możliwe jest maksymalne dopasowanie wyglądu programu do własnych upodobań. GO SMS Pro rozpowszechniany jest na licencji adware i jego darmowe wydanie nie oferuje wszystkich funkcji dostępnych w pełnej, płatnej wersji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!