r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GODUS tylko na urządzenia przenośne, czyli powrót Kłamczuszka?

Strona główna Aktualności

Peter Molyneux jest znany z rzucania słów na wiatr oraz obiecywania gruszek na wierzbie, ale wydawało się, że po założeniu nowego studia 22Cans legendarny twórca gier nieco wziął się za siebie i zaczął myśleć, co mówi. Pod koniec zeszłego roku udało mu się uzbierać na projekt GODUS, czyli ideowego spadkobiercę kultowego Populousa, który miał się ukazać na PC plus urządzenia przenośne. Miał, bo o komputerowej edycji przestano wspominać...

Powrót Piotrka Kłamczuszka (czy już raczej Łgarza)? Przypomnijmy, że zbiórka umożliwić miała 22Cans zrobienie nowej produkcji przy bliskiej współpracy fanów, w zaciszu niewielkiego studia i bez wtrącania się im wydawców. Tymczasem oto hucznie zapowiada się porozumienie z dystrybutorem przenośnych hitów DeNa, dzięki czemu GODUS niebawem trafi na urządzenia z Androidem oraz iOS. Wspomina się o naprawdę wyjątkowej grze na telefony oraz tablety, w której wcielimy się w dysponujące potężnymi mocami bóstwo. Korzystać ma ona z dobrodziejstw platformy Mobage, rozpowszechniającej głównie pozycje... darmowe, ale z mikropłatnościami. Fani są w kropce, bowiem teraz nie wiadomo za co tak naprawdę zapłacili: (nieistniejący?) projekt PC czy przenośne popłuczyny po nim, zapewne w dodatku ostatecznie w podstawowej formie darmowe?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.