r   e   k   l   a   m   a
reklama

GOG.com już także umożliwia zwracanie gier

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Sklep GOG.com, który z początku funkcjonował jako miejsce, gdzie można było nabyć klasyczne gry przystosowane do pracy z nowoczesnymi komputerami (przypomnę, że to w końcu Good Old Games z nazwy), z czasem dodał do oferty też pozycje jak najbardziej nowe. Chociaż pomysłodawcy przedsięwzięcia ze swojej strony dokładali wszelkich starań, żeby tytuły w cyfrowej formie każdemu chodziły jak marzenie, czasem pojawiały się nieprzewidziane problemy. Różnie jednak bywa, dlatego wprowadzono opcję zwrotu.

W przeciągu 30 dni od zakupu, jeżeli pomimo spełniania wymagań systemowych gry będziemy mieli z nią poważne problemy, których nie rozwiąże nawet kontakt z pomocą techniczną, wtedy możemy liczyć na odzyskanie pieniędzy. Sklep wie, że oferuje produkty bez zabezpieczeń DRM, a przez to bierze pod uwagę potencjalne próby oszustwa, ale GOG podkreśla, że ufa swoim użytkownikom. Choć program dopiero wchodzi, działa wstecz 30 dni. W jego szczegóły można wczytać się w dziale FAQ. Przypomnę, iż nie tak dawno program zwrotu pieniędzy zaoferował również swoim klientom sklep Origin EA.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii