GOG.com na 11 listopada: ponad 50 polskich gier nawet o 90% taniej

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Ze względu na zbliżające się Święto Niepodległości GOG.com przygotował dla Polaków, specjalną ofertę, w której znajdziemy wiele interesujących polskich gier w okazyjnych cenach. Promocje na poszczególne tytuły sięgają nawet -90% i potrwają do niedzieli, 12 listopada. do godziny 23:59. Wśród ponad 50 przecenionych gier, czekają na nas między innymi takie pozycje, jak: Wiedźmin 3, Shadow Warrior 2, Ruiner i wiele innych. Poniżej zamieszczam listę najciekawszych gier objętych promocją, całą listę możecie zobaczyć tutaj.

Dodatkowo, przy tej okazji na GOGu debiutują kolejne gry od polskich twórców, a każda z nich objęta jest wysokim rabatem. Są nimi:

Ale to jeszcze nie wszystko, co przygotowano dla nas w tym tygodniu. W dniu dzisiejszym na GOG-u zadebiutuje świetna przygodówka point & click – Syberia 3 z 50% rabatem. Z tej okazji pierwsza część serii będzie dostępna kompletnie za darmo przez następne 48 hgodzin

Jak widzicie, gier objętych specjalną ofertą w związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości jest naprawdę wiele, lecz musicie się spieszyć, gdyż promocja wygasa już 12 listopada.

© dobreprogramy

Komentarze