GOG.com odda pieniądze za nieudaną grę „No Man's Sky” na własny koszt

Strona główna Aktualności

O autorze

Gra „No Man's Sky” miała oferować nam wspaniałe możliwości eksploracji kosmosu, ale dla wielu osób okazała się niewypałem. Gdy już oceny zaczęły się zmieniać z „negatywnych” na „mieszane”, wydana została aktualizacja NEXT, potencjalnie niebezpieczna dla zapisanych stanów gry. Ponadto miała wprowadzić obiecywany od dawna tryb dla wielu graczy i… w wersji na GOG.com niestety wciąż go nie mamy. Nic dziwnego, że liczni klienci chcą zwrócić produkt, który nie spełnia oczekiwań.

W tej trudnej sytuacji GOG.com znów wychodzi graczom naprzeciw. Kierujący platformą ogłosili, że sklep odda pieniądze za „No Man's Sky” niezadowolonym graczom. Należność wypłaci z własnej kieszeni, mimo że Hello Games nie oferuje zwrotu i obiecuje jeszcze w tym roku uruchomić rozgrywkę wieloosobową. Wiele osób jednak nie chce czekać.

By jeszcze bardziej rozpieścić graczy, GOG.com oferuje zwrot nawet jeśli gra nie jest już objęta standardową 30-dniową gwarancją zwrotu. By odzyskać pieniądze, trzeba skontaktować się z pomocą techniczną GOG.com. Środki zwrócone za grę znajdziemy w portfelu na koncie GOG.com.

Oczywiście od razu możemy te środki wydać na jednej z aktywnych wyprzedaży. W najbliższych dniach możemy skorzystać z wyprzedaży tygodniowej, w której sporo dobrych gier zostało przecenionych nawet o 85%, promocji gier Fellow Traveler („Crawl”, „Hacknet”, „Orwell” i inne), wyprzedaży japońskiej i obniżki cen gier Telltale Games, w tym doskonałych gier o Batmanie.

© dobreprogramy