r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GOG.com rozpoczyna letnią wyprzedaż – hity i perełki nawet 90% taniej

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Niedawno pisaliśmy o nowej i przydatnej funkcji GOG Connect, która umożliwia synchronizację niektórych gier pomiędzy GOG-iem i Steamem. Dziś o GOG-u znów jest głośno – wszystko to za sprawą rozpoczętej właśnie letniej wyprzedaży.

Należący do CD Projektu GOG.com wyrasta na realną alternatywę dla Steama, przede wszystkim za sprawą braku zabezpieczeń DRM w grach. Ponadto niektórych przyciąga bardziej tradycyjny model dystrybucji – ze strony można pobrać instalator, a ponadto często dołączone do niego są bonusowe materiały. Nie inaczej jest z licznymi produkcjami, które trafiły właśnie na wyprzedaż.

A obniżki cen sięgają w pojedynczych przypadkach nawet 90% oryginalnej ceny! Do kupienia po okazyjnych kwotach są zarówno klasyki, takie jak Sid Meier’s Pirates czy Deus Ex (obie w cenie 9,59 zł), jak i hity z trzecim Wiedźminem za 65,09 zł na czele. Jak przystało na GOG, nie zabrakło także perełek ze sceny niezależnej.

Uwagę przyciągają także serie, np. pakiet sześciu gier z kultowej serii X-Com można kupić już za 28,95, zaś paczka gier studia Bullfrog z Dungeon Keeperem kosztuje 50,49 zł. Okazji do zdobycia świetnych gier w jeszcze świetniejszej cenie jest mnóstwo, a wyprzedaż dopiero się rozpoczęła, jednak warto się pośpieszyć, gdyż wybór gier będzie się zmieniał. Wyprzedaż potrwa do 22 czerwca.

r   e   k   l   a   m   a

Przy tej okazji przygotowano także akcję Summer XP, dzięki której zdobyć można gry za darmo. Wykonując kolejne zadania polegające na aktywności w serwisie (m. in. dodanie 10 tytułów do listy życzeń, udostępnienie treści na Facebooku) można zdobywać punkty doświadczenia i wymieniać je na gry. W tej chwili jest to System Shock 2. Wszystkie atrakcje dostępne są na stronie gog.com.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.