GOG.com z okazji Dnia Świętego Patryka: dziesiątki gier tańsze nawet o 90%

Strona główna Aktualności

O autorze

Z okazji zbliżającego się irlandzkiego święta narodowego, jakim jest Dzień Świętego Patryka (17 marca) na GOGu ruszyła specjalna promocja na gry, a wśród nich takie tytuły jak: seria Darksiders, Yooka-Laylee, Metro: Last Light Redux , Syberia 3: The Complete Journey, seria Risen, STAR WARS: Knights of the Old Republic i wiele innych interesujących pozycji w okazyjnych cenach. Przeceny na poszczególne produkcje sięgają nawet 90%, ale należy się spieszyć, gdyż wyprzedaż potrwa tylko do 19 marca (poniedziałek) do godziny 23:59. Poniżej zamieszczam listę kilkudziesięciu tytułów objętych promocją, a pełen spis gier znajdziecie pod tym adresem, wystarczy, że przejdziecie do zakładki ALL DEALS.

Dodatkowo, podczas trwania wyprzedaży Świętego Patryka na GOGu, możemy kupić kapelusze Leprechauna, w których znajdziemy jedną losową grę z kolekcji GOGa z przedziału cenowego od 3,49$ do 19,94$. Koszt zakupu jednego kapelusza wynosi 3$ - oznacza to, że na każdej grze wyjętej z kapelusza zaoszczędzicie minimum 0,49$, co wydaje się uczciwą ofertą. Ponadto, jeżeli macie taką chęć, możecie sprawić radość znajomemu i podarować mu zielony kapelusz, w formie prezentu.

To już trzecia marcowa wyprzedaż gier na GOGu i trzeba przyznać, że w każdej z można było znaleźć coś interesującego zarówno dla niedzielnych graczy, jak i dla prawdziwych pasjonatów.

© dobreprogramy
s