GOM Remote 2.1.1.9

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GOM Remote to darmowe narzędzie do zdalnego korzystania z programów GOM Player i GOM Audio.

Opisywaną aplikację musimy zainstalować nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniu przenośnym z systemem operacyjnym iOS lub Android. Po uruchomieniu GOM Remote na PC klikamy pomarańczowy przycisk z napisem "issuing the security key" widoczny u dołu ekranu, by wygenerować kod zabezpieczający.

Następnie uruchamiamy GOM Remote na smartfonie lub tablecie, wybieramy opcję "new connection", odpowiadamy że zainstalowaliśmy program na komputerze i wpisujemy kod widoczny na ekranie monitora. Chwilę później w programie na PC pojawi się jeszcze kod weryfikacyjny, który również należy wprowadzić na urządzeniu mobilnym.

GOM Remote umożliwia przeglądanie plików na komputerze i wyszukiwanie ich z poziomu telefonu komórkowego. Wciskając przycisk "dodaj do listy odtwarzania" wybrane materiały znajdą się na naszej playliście. Funkcja zdalnego zarządzania pozwala również nie tylko na uruchamianie, zatrzymywanie czy pauzowanie utworów, ale także oferuje możliwość regulacji proporcji ekranu (np. wybranie trybu działania na pełnym ekranie).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!