GOM Studio GOM Studio 1.7.0.4148

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GOM Studio to darmowe narzędzie do przeprowadzania transmisji na żywo za pośrednictwem Internetu w maksymalnej rozdzielczości 1080p.

Program charakteryzuje się bardzo prostym w obsłudze i czytelnym interfejsem użytkownika. GOM Studio wspiera zarówno najpopularniejsze serwisy streamingowe, takie jak YouTube, Twitch, Facebook i dailymotion, jak również mniej znane usługi: Connect Game, INSTAGIB, Ustream, Azubu.TV oraz hitbox.

GOM Studio oferuje nie tylko możliwość streamingowania obrazu, ale również pozwala na rejestrowanie działań użytkownika i zapisywanie ich na dysku twardym. W razie ewentualnej awarii jednej z wyżej wymienionych usług nie stracimy więc swoich programów i będziemy mogli ponownie udostępnić je widzom.

GOM Studio automatycznie wykrywa podłączone urządzenia (np. kamerę czy mikrofon) i zawiera wiele opcji konfiguracyjnych. Możemy zmienić rozdzielczość obrazu, liczbę klatek na sekundę, określić jakość dźwięku czy też zdefiniować program tak, by przerywał transmisję po upływie wyznaczonego czasu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!