r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GPG Suite 2016.10v2

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GPG Suite to zestaw narzędzi niezbędnych do szyfrowania komunikacji oraz plików, ubrany w elegancki i intuicyjny interfejs użytkownika.

Galeria programu

Główną częścią pakietu jest program GPG Keychain – otwarte narzędzie do zarządzania kluczami OpenPGP. Można w nim generować nowe klucze na podstawie własnych parametrów, eksportować i wysyłać klucze innym, a także importować i sprawdzać otrzymane klucze.

W pakiecie znajdziemy wtyczkę GPG for Mail, pozwalającą szyfrować, deszyfrować, podpisywać i sprawdzać pocztę z użyciem OpenPGP, oraz GPG Services, z których można korzystać w praktycznie każdym programie do szyfrowania plików czy wiadomości.

Podstawą GPG Suite jest projekt MacGPG, zbudowany z użygiem gnupg 2.0.28.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.