r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GPS Data 3.6.0

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka

GPS Data to niewielka, darmowa aplikacja, dzięki której użytkownik może sprawdzić stan i informacje z nawigacji GPS. Potrafi ona informować o ustalonych satelitach, oraz dokładności działania nawigacji w metrach. Aplikacja pozwala również na sprawdzenie pozycji poszczególnych satelit na orbicie w określonym momencie.

Dostępna w aplikacji zakładka "świat" informuje o czasie lokalnym na bazie lokalizacji użytkownika, uniwersalnym (GMT), oraz czasach wschodu i zachodu słońca w danym dniu. Zakładka "informacje", podaje z kolei dokładne dane nawigacyjne – szerokość i długość geograficzną, a także wysokość nad poziomem morza, co może być bardzo przydatne np. podczas wszelkich zabaw w geocaching.

r   e   k   l   a   m   a

GPS Data informuje również o prędkości i kierunku poruszania się w trakcie ruchu. W ramach ustawień aplikacji możliwa jest między innymi zmiana wyświetlanych jednostek. Aplikacja jest udostępniana zupełnie za darmo i dostępna w polskiej wersji językowej, wyświetla jednak reklamy. Pozbawiona jest jest płatna wersja Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.