GPU Shark 0.21.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GPU Shark to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie diagnostyczne dostarczające wielu szczegółowych informacji na temat układów graficznych takich producentów jak NVIDIA oraz AMD/ATI.

Aplikacja stworzona została na bazie biblioteki programistycznej ZoomGPU i oferuje dwa tryby pracy - uproszczony i rozszerzony. W pierwszym z nich dostarczane są podstawowe informacje na temat karty graficznej, które obejmują m.in. model GPU, temperaturę, częstotliwości pracy oraz procentowy stopień użycia procesora graficznego.

Z kolei drugi, przeznaczony dla bardziej zaawansowanych odbiorców, informuje dodatkowo o wersji OpenGL, numerze ID urządzenia, wersji sterowników i firmware, rozmiarze wbudowanej pamięci i jej producencie, liczbie rdzeni, ilości jednostek cieniujących, wartość TDP i wielu, wielu innych atrybutach karty graficznej.

GPU Shark polecić można użytkownikom chcącym monitorować parametry pracy jednostki GPU w komputerze, jak również overclockerom "podkręcającym" urządzenie i chcącym badać zachowanie układu graficznego pod obciążeniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!