r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GSview 5.0

Strona główna Windows Dodatki Biblioteki i inne dodatki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GSView to graficzny interfejs (nakładka) dla Ghostscript - interpretera języka opisu strony PostScript oraz plików w formacie Portable Document Format. Program w połączeniu z interpreterem Ghostscript, pozwala na wygodny odczyt plików zapisanych w języku PostScript, a następnie ich konwersję do wielu formatów rastrowanych oraz Portable Document Format (PDF) lub wydruk na drukarkach nie obsługujących PostScript'u. W praktyce umożliwia np. bezpłatną konwersję dokumentów z formatu DOC do PDF.

Uwaga!

  1. Do poprawnej pracy GSView niezbędne jest wcześniejsze zainstalowanie interpretera Ghostscript z działu PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki
  2. Praktyczne wykorzystanie programu GSView oraz sposoby konwersji do formatu PDF zostały opisane w artykule na ten temat, znajdującym się w dziale ARTYKUŁY.
  3. Program jest bezpłatny jednak informuje o możliwości rejestracji, dzięki której uzyskuje się dostęp do pomocy technicznej oraz indywidualny numer seryjny likwidujący ekran powitalny z informacją o niezarejestrowaniu.
  4. Kod źródłowy programu można pobrać tutaj.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #11 11.08.2012 19:10

Polecam - pliki PDF zablokowane przed kopiowaniem zawartości - GhostScript (obecny również w systemie linux //popularne readery pdf korzystają z niego) radzi sobie bez problemu z nimi ^^ (potrafi również zignorować prawa do drukowania etc..)

  #10 04.11.2009 14:45

"Praktyczne wykorzystanie programu GSView oraz sposoby konwersji do formatu PDF zostały opisane w artykule na ten temat, znajdującym się w dziale ARTYKUŁY"
Jest tylko news na ten temat, artykułu nie widać...

  #9 13.08.2009 13:56

@Yako
gsview podczas np. otwierania lub przetwarzania pliku postscriptowego używa w tle ghostscripta, nic nie trzeba z nim robić

gsview jest niezły, można oglądać i tworzyć nim PDFy, zamieniać pliki postscriptowe na pliki bitmapowe (bmp, tif) od czarno-białego do cmyka z różną rozdzielczością

możliwość oglądania plików postscriptowych bardzo się przydaje dla działających w branży dtp

  #8 18.07.2008 17:04

Mam pewien problem - ściągnęłam i zainstalowałam program Ghostscript. Ściągnęłam GSView, ale nie wiem, jak to połączyć - ten drugi program ma być nakładka na ten pierwszy. Co to znaczy?

  #7 24.12.2007 16:20

Jest już od jakiegoś czasu wersja 4.9

  #6 27.08.2007 18:18

szkoda, że po angielsku. a poza tym to całkiem prosty i intuicyjny programik

  #5 26.11.2006 20:35

GSview 4.8

prosze o dokladniejszy opis miejsca artykulu, "Praktyczne wykorzystanie programu GSView oraz sposoby konwersji do formatu PDF".

(Patrz uwaga punkt 2.)

Dziekuje

  #4 19.01.2006 10:57

GSview 4.7
Nie można pobrać pliku.

  #3 06.04.2005 17:50

sticker - niby tak, ale jak przeglądam *.eps po wyświeceniu klisz, to mam pewność, że to co w nim widzę będzie na kliszy i druk będzie okey :)
Bardzo przydatny program w pracy DTP

  #1 06.12.2004 00:45

ja z takich programów polecam Latecha http://www.gust.pl tam wszystkiego sie dowiesz efekt godny pozazdroszczenia i podziwu :] i open source

  #2 06.12.2004 00:45

ja z takich programów polecam Latecha http://www.gust.pl tam wszystkiego sie dowiesz efekt godny pozazdroszczenia i podziwu :] i open source

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.