GSview 6.0 Beta

Strona główna Windows Dodatki Biblioteki i inne dodatki
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GSView to graficzny interfejs (nakładka) dla Ghostscript - interpretera języka opisu strony PostScript oraz plików w formacie Portable Document Format. Program w połączeniu z interpreterem Ghostscript, pozwala na wygodny odczyt plików zapisanych w języku PostScript, a następnie ich konwersję do wielu formatów rastrowanych oraz Portable Document Format (PDF) lub wydruk na drukarkach nie obsługujących PostScript'u. W praktyce umożliwia np. bezpłatną konwersję dokumentów z formatu DOC do PDF.

Uwaga!

  1. Do poprawnej pracy GSView niezbędne jest wcześniejsze zainstalowanie interpretera Ghostscript z działu PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki
  2. Praktyczne wykorzystanie programu GSView oraz sposoby konwersji do formatu PDF zostały opisane w artykule na ten temat, znajdującym się w dziale ARTYKUŁY.
  3. Program jest bezpłatny jednak informuje o możliwości rejestracji, dzięki której uzyskuje się dostęp do pomocy technicznej oraz indywidualny numer seryjny likwidujący ekran powitalny z informacją o niezarejestrowaniu.
  4. Kod źródłowy programu można pobrać tutaj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!