r   e   k   l   a   m   a
reklama

GTA: San Andreas doczekał się wersji na Windows Phone

Strona główna Aktualności

O autorze

Programista .NET i innych technologii Microsoft. Prywatnie fanboy wszystkiego, co jest związane z Windows Phone. W wolnej chwili wspomina lepsze czasy, kiedy królowała Amiga. Uwielbia jazdę rowerem i biegi długodystansowe.

Miesiąc po premierze GTA: San Andreas na Androida i iOS, użytkownicy Windows Phone będą mogli zagrać w jedną z ciekawszych pozycji na swoich smartfonach. Omawiana gra od Rockstar Games to jeden z bardziej wyczekiwanych tytułów na urządzenia z mobilnym Windowsem. Pomimo miesięcznego poślizgu, w stosunku do pozostałych platform, użytkownicy Windows Phone mogą już pobrać GTA: San Andreas bezpośrednio z marketu.

San Andreas jest pierwszą gra od Rockstar Games, która trafiła na Windows Phone. Wersja na platformy mobilne została rozszerzona o nowe tekstury, oświetlenie i paletę kolorów, które przystosowano do urządzeń przenośnych. Sterowanie postacią i kamerą można dostosować do własnych potrzeb. Port na Windows Phone odziedziczył po Androidzie i iOS możliwość pełnego ustawienia parametrów graficznych, które pozwalają na płynną grę na każdym wspieranym urządzeniu.

Wersja na Windows Phone kosztuje 23,99 zł i uruchomi się na wszystkich smartfonach z systemem w wersji 8 i 1 GB RAM (opis w markecie o limicie do kilku urządzeń jest błędny). Do zainstalowania wymagane jest co najmniej 2,5 GB wolnej przestrzeni na urządzeniu. Niestety GTA: San Andreas nie zostało zintegrowane z usługą Xbox Live.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane