r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GTA: San Andreas zmierza na najpopularniejsze platformy mobilne

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Rockstar pomimo prac nad poprawkami trybu online w GTA V, rozwija ciągle gałąź mobilną. Studio poinformowało o planowanej na grudzień tego roku premierze Grand Theft Auto: San Andreas na urządzenia mobilne. Pod koniec roku będzie nam dane wcielić się ponownie w Carla CJa Johnsona, tym razem na wybrane urządzenia z Androidem, iOS, Windows Phone i Amazon Kindle.

Rockstar obiecuje, że będzie to najładniejsza i najbardziej dopracowana wersja GTA: San Andreas. Grafika ulegnie znacznej poprawie w stosunku do oryginalnej wersji. Wyższa jakość cieni, większe pole widzenia, ulepszona paleta kolorów oraz wyższa jakość modeli - to najważniejsze zmiany od strony technicznej. Dodatkowo sterowanie ma zostać dostosowane do ekranów dotykowych i ma być jeszcze bardziej intuicyjne niż w poprzednich odsłonach GTA na smartfony. Wersja na iOS wspierać będzie dedykowane kontrolery.

Wszystko wskazuje na to, że zapaleni gracze urządzeń mobilnych, dostaną przed Świętami Bożego Narodzenia niezmiernie wartościowy prezent od Rockstar. San Andreas to jedna z większych i bardziej urozmaiconych pozycji z serii GTA. Szykuje się duży hit multiplatformowy na urządzenia mobilne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.