GTask for Desktop 6.3.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GTask for Desktop to narzędzie przeznaczone do zarządzania listą zadań Google z poziomu komputera stacjonarnego lub przenośnego.

W przypadku, gdy dysponujemy zbyt dużą liczbą tasków Google, ogarnięcie wszystkich tematów z poziomu smartfona lub tabletu okazuje się nie tyle problematyczne, co czasochłonne. Dlatego też można zająć się uporządkowaniem listy zadań Google za pomocą Gtask for Desktop, zupełnie oddzielnej, desktopowej aplikacji oferującej możliwość pracy zarówno w trybie online, jak i offline, a także pozwalającej na synchronizowanie danych. Możliwe jest ponadto jest przeglądanie zadań na dany dzień lub tydzień, a także zapoznawanie się z listą wszystkich tasków (w tym ukończonych).

GTask for Desktop pozwala na wykonywanie podstawowych operacji, takich jak: dodawanie, edytowanie, usuwanie, przenoszenie, aktualizowanie, kopiowanie oraz wysyłanie zadań (w tym przypadku za pomocą e-maila). Całość charakteryzuje się intuicyjnym i przejrzystym interfejsem użytkownika, dzięki czemu praca z programem nie powinna sprawić nikomu najmniejszych problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!