r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GUI Design Studio Professional 4.5

Strona główna Windows Programowanie Projektowanie oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GUI Design Studio Professional to zaawansowane narzędzie przeznaczone do projektowania interfejsów użytkownika.

Za pomocą tego programu zbudujemy interfejsy rozmaitych aplikacji, zarówno tych działających w przeglądarkach internetowych, jak i standardowych programach dla systemów Windows. Cały projekt buduje się bez wykorzystania nawet kawałka kodu, co pozwala na użytkowanie aplikacji także przez osoby o mniejszej wiedzy technicznej. Prostoty dodaje to, że większość operacji wykonuje się poprzez podstawową operację przeciągania i opuszczania elementów na obszar roboczy.

r   e   k   l   a   m   a

GUI Design Studio Professional posiada wbudowany bogaty zestaw schematów, które można wykorzystać we własnych projektach albo zbadać i potraktować jako materiały do nauki obsługi programu. Nie dziwi bogata ilość kontrolerów w oprogramowaniu tej klasy, ciekawą funkcją jest zaś tworzenie interaktywnych dem prezentujących zaprojektowany interfejs, które można wykorzystać podczas pokazów i spotkań biznesowych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.