Gaaiho PDF Reader Gaaiho PDF Reader 4.0

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gaaiho PDF Reader to rozbudowane narzędzie, które służy do przeglądania dokumentów w formacie PDF.

PDF to jednak nie tylko dokumenty tekstowe, ale także arkusze kalkulacyjne, grafiki czy prezentacje multimedialne. Otwieranie plików za pomocą Gaaiho PDF Reader odbywa się wyjątkowo szybko i bezproblemowo. Mogą być one przeglądane zarówno w oknie, jak i na pełnym ekranie (w drugim z przypadków można zrobić użytek z wskaźnika laserowego, co przydaje się w trakcie prezentacji). Narzędzie świetnie radzi sobie z nie tylko z wielostronicowymi plikami, ale i jednoczesnym wyświetlaniem kilku dokumentów w oknach.

Gaaiho PDF Reader umożliwia wprowadzanie komentarzy do dokumentu oraz dostosowywanie wyglądu danego pliku do własnych preferencji. Kompletny zestaw narzędzi obejmuje możliwość wstawiania notatek, podświetlania wybranych fragmentów, a także dodawania pieczątek i rozmaitych kształtów. Dostępna wyszukiwarka pozwala na szybkie odnalezienie potrzebnych fragmentów (nie tylko zakładek i komentarzy, gdyż zawiera zaawansowane ustawienia, pozwalające na dostosowanie wyników wyszukiwania do potrzeb użytkownika).

Wbudowany menadżer plików umożliwia szybkie wyszukanie wszystkich dokumentów w formacie PDF znajdujących się na komputerze. Po wykonaniu tej czynności osoba korzystająca z Gaaiho PDF Reader może przeglądać, usuwać, kopiować, wyszukiwać i zmieniać nazwy plików. Narzędzie obsługuje funkcje synchronizacji plików z Dropboxem i pozwala na udostępnianie ich za pośrednictwem Evernote.

Gaaiho PDF Reader oferuje możliwość dodania wybranych dokumentów do sekcji ulubionych, dzięki czemu można zyskać do nich bardzo szybki dostęp i otworzyć je bez konieczności wyszukiwania plików na dysku twardym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!