r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gaaiho PDF Reader 4.0

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gaaiho PDF Reader to rozbudowane narzędzie, które służy do przeglądania dokumentów w formacie PDF.

Galeria programu

PDF to jednak nie tylko dokumenty tekstowe, ale także arkusze kalkulacyjne, grafiki czy prezentacje multimedialne. Otwieranie plików za pomocą Gaaiho PDF Reader odbywa się wyjątkowo szybko i bezproblemowo. Mogą być one przeglądane zarówno w oknie, jak i na pełnym ekranie (w drugim z przypadków można zrobić użytek z wskaźnika laserowego, co przydaje się w trakcie prezentacji). Narzędzie świetnie radzi sobie z nie tylko z wielostronicowymi plikami, ale i jednoczesnym wyświetlaniem kilku dokumentów w oknach.

Gaaiho PDF Reader umożliwia wprowadzanie komentarzy do dokumentu oraz dostosowywanie wyglądu danego pliku do własnych preferencji. Kompletny zestaw narzędzi obejmuje możliwość wstawiania notatek, podświetlania wybranych fragmentów, a także dodawania pieczątek i rozmaitych kształtów. Dostępna wyszukiwarka pozwala na szybkie odnalezienie potrzebnych fragmentów (nie tylko zakładek i komentarzy, gdyż zawiera zaawansowane ustawienia, pozwalające na dostosowanie wyników wyszukiwania do potrzeb użytkownika).

Wbudowany menadżer plików umożliwia szybkie wyszukanie wszystkich dokumentów w formacie PDF znajdujących się na komputerze. Po wykonaniu tej czynności osoba korzystająca z Gaaiho PDF Reader może przeglądać, usuwać, kopiować, wyszukiwać i zmieniać nazwy plików. Narzędzie obsługuje funkcje synchronizacji plików z Dropboxem i pozwala na udostępnianie ich za pośrednictwem Evernote.

Gaaiho PDF Reader oferuje możliwość dodania wybranych dokumentów do sekcji ulubionych, dzięki czemu można zyskać do nich bardzo szybki dostęp i otworzyć je bez konieczności wyszukiwania plików na dysku twardym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 04.06.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #4 27.10.2017 18:42

Może warte spróbowania, to nic wielkiego że nie ma spolszczenia, choć przydałoby się.

  #3 31.05.2017 10:27

@Bander zwierz: Przecież nawet nie wgrali pliku na serwer a opis programu w badzie zajmuje z 10 MB z 2 grafikami...

Bander zwierz   9 #2 06.06.2016 05:17

Bez polskiej wersji? Po co toto publikowac? Macie za duzo miejsca na serwerze?

Bogdan_G   19 #1 02.06.2016 00:12

Cóż - po polsku mamy pdf change viewer. Pobiorę z ciekawości.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.