r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gadu Gadu z urzędnikiem

Strona główna Aktualności

Urząd Miejski w Łęcznej umożliwił mieszkańcom komunikację w sprawach urzędowych poprzez Gadu-Gadu. Na stronie głównej serwisu miejskiego obok numeru telefonu do Biura Obsługi Interesanta widnieje również numer Gadu-Gadu. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, oprócz braku konieczności oczekiwania na wolny sygnał może oferować wiele dodatkowych atutów choćby możliwość przesłania przez urzędnika niezbędnych formularzy czy wzorów pism. Oczywiście można dowiedzieć się na jakim etapie są nasze sprawy, czy można odebrać np. dowód osobisty, czy została już wydana ważna dla mieszkańca decyzja administracyjna itd. Zaletą komunikatora jest również brak opłat. Należy jednak pamiętać, że można się kontaktować jedynie w godzinach pracy Urzędu ;-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.