Gadu Radio na Święta

Strona główna Aktualności

O autorze

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Gadu Radio przygotowało dla swoich słuchaczy specjalny kanał muzyczny z kolędami - "Gadu Radio Kolędy".

W nowym programie znalazły się znane nastrojowe kolędy oraz radosne pastorałki, które mogą towarzyszyć podczas biesiadowania przy świątecznym stole, jak również służyć jako akompaniament do wspólnego śpiewania kolęd. Swoimi sposobami na spędzenie świąt podzielą się m.in.: Maryla Rodowicz, Jacek Cygan, Grzegorz Skawiński z zespołu Kombii, Krystyna Czubówna, Piotr Machalica, Natalia Kukulska, Szymon Wydra i Agata Młynarska.

Gadu Radio dostępne jest bezpośrednio z komunikatora Gadu-Gadu - wystarczy uruchomić tzw. odtwarzacz radia i wybrać jeden z 10 kanałów muzycznych. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu nowy kanał "Kolędy" pojawi się w menu automatycznie. Wystarczy wówczas tylko kliknąć, aby słuchać kolęd w polskim wykonaniu prosto z komunikatora Gadu-Gadu.

Na czas emitowania kanału "Kolędy" zniknie tymczasowo kanał "Rock", który rozpocznie nadawanie z początkiem nowego roku z, jak zapewnia Gadu-Gadu, jeszcze bogatszą playlistą rockowych przebojów - Rock na Nowy Rok!

© dobreprogramy
s