Gadu-Gadu 7.7 build 3725

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja komunikatora Gadu-Gadu obsługującego najpopularniejszą sieć w Polsce kryjącą się pod logiem słoneczka.

Gadu-Gadu to pierwszy polski program, umożliwiający bezpośrednią komunikację w Internecie w oparciu o technologię Instant Messaging. Aplikacja oferuje takie funkcje jak prowadzenie rozmów tekstowych, głosowych i telefonicznych, przesyłanie emotikonek/buziek, wysyłanie plików, SMS-ów czy pisanie bloga z poziomu komunikatora.

Wszystkie te funkcje nie wynagradzają jednak użytkownikom GG przerw w działaniu serwerów jakie w ostatnim czasie stają się rutyną. Jak zapewnia producent, w trosce o stabilny rozwój całej sieci GG, prowadzone są zaawansowane modernizacje serwerów GG. Miejmy nadzieję, że sytuacja szybko się ustabilizuje.

W najnowszej wersji GG 7.7 build 3725 wprowadzono poprawki związane z bezpieczeństwem (ładowanie emotikon, pobieranie komunikatów tekstowych pod listą kontaktów) oraz poprawiono współpracę z przeglądarką Internet Explorer.

Komunikator Gadu-Gadu 7.7 build 3725 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe

© dobreprogramy