Gadu-Gadu w warszawskich autobusach i metrze

Strona główna Aktualności

O autorze

W oficjalnym oświadczeniu spółka Gadu-Gadu poinformowała o akcji promującej komunikator tej firmy w wersji na telefony komórkowe. W dniach od 4 do 6 sierpnia program będzie można bezpłatnie pobrać w dziesięciu wyznaczonych do tego miejscach w stolicy.

W Warszawie przez trzy dni komunikator w wersji na telefony komórkowe będzie można bezpłatnie pobrać w okolicach stacji Metro Politechnika, Metro Pola Mokotowskie, Metro Wilanowska, Metro Centrum, Metro Świętokrzyska, Metro Ratusz Arsenał oraz na rondzie Waszyngtona, Wiatraczna, przy Muzeum Narodowym i w CH Warszawa Wileńska. Jak informują organizatorzy aplikacja udostępniona zostanie poprzez nadajniki bluetooth. Aby ją pobrać należy więc uaktywnić tę funkcję w swoim telefonie i zgodzić się na pobranie programu.

W tych samych dniach, wszystkie osoby wyrabiające spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską będą mogły wybrać specjalny jej wzór (logo Gadu-Gadu). Gadu-Gadu nie wyklucza, że jeśli akcja odniesie zamierzony sukces to najprawdopodobniej będzie również przeprowadzona w innych większych miastach w Polsce. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie Gadu-Gadu.

© dobreprogramy