Gadu-Gadu wprowadza własną usługę VoIP

Strona główna Aktualności

O autorze

Operator Gadu-Gadu uruchomił nową usługę rozmów telefonicznych przez Internet (VoIP) o nazwie NAGŁOS. Zastępuje ona dotychczasową usługę Telefon Gadu-Gadu.

NAGŁOS bazuje na nowej platformie VoIP. Jak deklaruje producent, poza udoskonaleniem jakości połączeń, NAGŁOS oferuje użytkownikowi praktyczny WebSerwis oraz wiele nowych możliwości. Usługa NAGŁOS pozwala na rozmowy z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi na całym świecie. Wystarczy komunikator Gadu-Gadu, połączenie z internetem i mikrofon. Użytkownik nie musi podpisywać żadnych umów, ani płacić abonamentu czy opłat instalacyjnych. Swoje konto można doładować korzystając z jednego z 19 sposobów płatności. Co ważne, dotychczasowi użytkownicy usługi Telefon Gadu-Gadu nie tracą stanu swoich kont - przechodzi on automatycznie do nowej usługi.

Więcej informacji na temat usługi NAGŁOS można znaleźć na stronach producenta.

Usługa NAGŁOS dostępna jest z poziomu Gadu-Gadu w wersji 7.1, którą można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie