reklama

Gadu-Gadu z Dodą

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś wszystkim użytkownikom nowej wersji komunikatora Gadu-Gadu 7.7 na pocztę głosową nagra się Doda. Tak rozpoczyna się głosowy konkurs Gadu-Gadu. Konkurs pod znakiem Zielonej Słuchawki (6-20 lipca) będzie promował nowe możliwości rozmów głosowych w Gadu-Gadu 7.7 - między innymi możliwość połączeń z tradycyjnej telefonii na numery GG.

Gadu-Gadu to nie tylko popularny sposób na rozmowy tekstowe, ale również komunikator głosowy, dzięki któremu możemy nawiązywać i odbierać bezpłatne połączenia głosowe, wykonywać rozmowy telefoniczne, Gadu-Gadu w najnowszej wersji zastępuje tradycyjny telefon - mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu S.A.

Nagranie przez samą Dodę wiadomości głosowych w Gadu-Gadu to dopiero początek większego projektu z elementem zaskoczenia. Niespodziankę w całej okazałości będzie można poznać w dniu premiery najnowszej płyty Dody, czyli już 27 lipca - mówi Agnieszka Gajzler, Manager ds. Promocji w Gadu-Gadu S.A.

Dodam tylko, że tak niestandardowej akcji promocyjnej i specyfiki dotarcia nie powtórzy już nigdy nikt .;-) .poczekajcie do 27 lipca - dodała Maja Sablewska, Manager Dody.

Aby odsłuchać powitanie głosowe Dody w swoim Gadu-Gadu trzeba posiadać najnowszą wersję Gadu-Gadu 7.7 wyposażoną w rozmowy głosowe i otworzyć zakładkę telefonu, tam znaleźć można pocztę głosową.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znaleźć można na stronie zielonasluchawka.pl.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama