Gadu-Gadu zapowiada publiczną betę nowej wersji komunikatora

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydawca komunikatora Gadu-Gadu, który od 12 lat służy internautom, zapowiedział na luty wydanie kolejnej wersji programu. Za kilkanaście dni do rąk użytkowników trafi oficjalna wersja testowa Gadu-Gadu… nie tylko na Windows.

O planach dotyczących nowego Gadu-Gadu informowaliśmy kilkanaście dni temu, kiedy to wyciekły zdjęcia rzekomo przedstawiające wygląd nadchodzącej wersji komunikatora. Teraz już wiemy, że to prawda — będzie nowe, proste w obsłudze, przejrzyste, przyjazne dla użytkowników i, przede wszystkim, konfigurowalne. Nowe GG ma zadowolić zarówno miłośników nowoczesnych komunikatorów z dużymi możliwościami zmian wyglądu, jak i fanów tradycyjnego, pomarańczowego okienka. Jednak wygląd to nie wszystko — GG szykuje dla użytkowników również inne nowości, które na razie są owiane tajemnicą. Dość wspomnieć, że nad nowym GG od prawie roku pracuje 100-osobowy zespół. Według obecnego szefa GG, Tomasza Jażdżyńskiego, jest to największy obecnie tego rodzaju projekt w Polsce.

To jednak nie wszystkie nowości, jakie szykuje dla nas wydawca GG. W końcu doczekamy się oficjalnego klienta tej sieci na Mac OS X, a aplikacje mobilne zostaną zaktualizowane, aby dogonić klienty na naszych desktopach i laptopach.

© dobreprogramy

Komentarze