Gaia Family Tree 1.2.4

Strona główna Windows Dom Genealogia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Gaia Family Tree to godne uwagi, darmowe narzędzie przeznaczone do gromadzenia i prezentacji w formie graficznej wszelakich danych genealogicznych. Ponadto program pozwala udostępniać swoje drzewa genealogiczne online (na serwerach producenta), a także wyszukiwać potrzebne informacje w projektach stworzonych przez inne osoby.

Aplikacja charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i miłym dla oka interfejsem graficznym. Poszczególne opcje rozmieszczone zostały w taki sposób, aby były łatwo dostępne dla każdego użytkownika, nawet bardzo początkującego. Oferowana funkcjonalność idealnie sprawdza się podczas tworzenia nawet bardziej złożonych drzew genealogicznych, jednak sam program pozwala przechowywać w bazie jedynie podstawowe dane o członkach naszej rodziny (m.in. imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, data i miejsce śmierci). Dla wielu wadą okazać się może także brak możliwości dodawania do projektu załączników - np. zdjęć poszczególnych osób.

Gaia Family Tree jest w pełni zgodny z formatem GEDCOM, umożliwiając zarówno import, jak również eksport plików GED. Ponadto korzystając z programu zapiszemy finalnie nasze drzewa genealogiczne jako pliki JPEG, PDF oraz HTML.

Uwaga!

  • Instalacja programu odbywa się w trybie online.
  • Aby móc udostępniać swoje projekty online wymagana jest bezpłatna rejestracja konta użytkownika.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MIKMIK   4 #5 15.08.2016 12:44

gdzie spolszczenie do programu?.

  #4 29.07.2016 16:55

Proponuje użyć darmowy program o nazwie Ahnenblatt, ma wszystko czego potrzeba.

Dementor   38 #3 11.01.2016 16:33

@Vinsho (niezalogowany): Jedyny tego typu program za darmo na DB. Jak będę miał czas to go przetestuje.

  #2 20.01.2015 16:16

Właśnie, właśnie - program się wywala przy Lagidach - nie akceptuje podwójnych małżeństw z siostrą i jej córką z pierwszego małżeństwa, error wyrzuca.

darek719   42 #1 15.12.2014 23:08

wygląd odstrasza! możliwości również...