Galactic NEON

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna kosmiczna strzelanka Galactic NEON jest doskonałym przykładem na to, że grafika w grze nie musi być wcale super nowoczesna, jeżeli mamy odpowiednią ilość kolorowych wybuchów na ekranie. Nazwa projektu nie wzięła się w końcu znikąd. Cała zabawa, chociaż bez zaawansowanych efektów 3D, bardzo wciąga, a wielobarwnym rozbłyskom na ekranie towarzyszy świetna muzyka w tle. Będziecie sobie tupać nogą.

Na pierwszy rzut oka mamy do czynienia z klonem kultowego Asteroids, bo najpierw do odstrzału pójdą rozpadające się na mniejsze kawałki, galaktyczne skały. Szybko dojdą do nich jednak inne niebezpieczeństwa, jak rakiety kosmiczne czy też uzbrojone statki obcych. Celem gracza jest osiągnięcie jak najwyższego pułapu punktowego poprzez eliminację obiektów i łączenie ataków w łańcuszki. Pasek życia widoczny jest w rogu.

Z pokonanych wrogów wypadają różnorakie użyteczne moce specjalne. Część z nich odpowiada za zmianę podstawowego uzbrojenia na przykładowo laser strzałkowy lub pociski samonaprowadzające. Inne dodadzą osłony albo powiedzmy natychmiastowo zniszczą wszystko, co znajdywało się akurat na ekranie. Należy mocno docenić efekt rozrzucania gwiazd po eksplozjach. Niby mały szczegół, ale cieszy niesamowicie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!