Galaga:TEKKEN Edition Galaga:TEKKEN Edition 1.0

Strona główna Android Gry Bijatyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Galaga:TEKKEN Edition to jubileuszowe wydanie kultowej bijatyki z 1994 roku, połączone z akcją strzelanki z 1981 roku. W nowym wydaniu autorzy postanowili połączyć znane z Tekkena postacie z układem oryginalnej Galagi z automatów.

Współczesne mobilne wydanie Galagi stara się być wierne oryginałowi. Zarówno grafika, dźwięk jak i rozgrywka pozostały bez większych zmian, autorzy nie starali się na siłę ich udoskonalać czy też uwspółcześniać. Na czym polega zabawa? W protoplaście sterowaliśmy statkiem kosmicznym niszcząc wrogie obiekty. Tutaj przejmujemy kontrolę nad jednym z 3 wojowników z gry Tekken i niszczymy znanych ze świata gry antagonistów. Celem jest zebranie jak największej liczby punktów, co pozwoli zdobywać kolejne życia i odblokować kolejnych trzech wojowników.

Sterowanie bardzo dobrze sprawdza się na ekranie dotykowym. Nasze zadanie ogranicza się do przesuwania palcem po odpowiednim przycisku, dzięki temu sterujemy naszym bohaterem. Galaga:TEKKEN Edition dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!