Galaga:TEKKEN Edition 1.0

Strona główna Android Gry Bijatyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Galaga:TEKKEN Edition to jubileuszowe wydanie kultowej bijatyki z 1994 roku, połączone z akcją strzelanki z 1981 roku. W nowym wydaniu autorzy postanowili połączyć znane z Tekkena postacie z układem oryginalnej Galagi z automatów.

Współczesne mobilne wydanie Galagi stara się być wierne oryginałowi. Zarówno grafika, dźwięk jak i rozgrywka pozostały bez większych zmian, autorzy nie starali się na siłę ich udoskonalać czy też uwspółcześniać. Na czym polega zabawa? W protoplaście sterowaliśmy statkiem kosmicznym niszcząc wrogie obiekty. Tutaj przejmujemy kontrolę nad jednym z 3 wojowników z gry Tekken i niszczymy znanych ze świata gry antagonistów. Celem jest zebranie jak największej liczby punktów, co pozwoli zdobywać kolejne życia i odblokować kolejnych trzech wojowników.

Sterowanie bardzo dobrze sprawdza się na ekranie dotykowym. Nasze zadanie ogranicza się do przesuwania palcem po odpowiednim przycisku, dzięki temu sterujemy naszym bohaterem. Galaga:TEKKEN Edition dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Galaga:TEKKEN – coś starego, coś nowego i coś absurdalnego na majową niedzielę

12
03.05.2015  •  Anna Rymsza

Tekken – kultowa bijatyka, która lada moment będzie bawić już trzecie pokolenie – w tym roku będzie obchodzić 21 urodziny. Galaga to dynamiczna strzelanka zręcznościowa, która we wrześniu ukończy lat 34. Jeśli tęsknisz za postaciami z Tekkena lub akcją z Galagi, musisz zagrać w Galaga: TEKKEN. Galaga:TEKKEN została zapowiedziana przez Bandai Namco 1 kwietnia, ale widocznie została tak dobrze odebrana, że studio postanowiło naprawdę ją wydać. Gracz przejmuje kontrolę nad wojownikami z Tekkena, którzy zostali przeniesieni do świata Galagi. Zamiast białych myśliwców w walce udział biorą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
guma77   11 #1 03.05.2015 23:57

dlaczego nie ma na winde :(

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza