Galaxy Forces V2 1.85

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny projekt Galaxy Forces V2 jest duchowym spadkobiercą dawnego hitu Gravity Force, zbudowanego na bardzo prostym pomyśle. W stosunku do pierwowzoru oferuje oczywiście lepszą oprawę graficzną, przygotowaną jednak specjalnie w stylu retro, a także szereg dodatkowych opcji. Dla pasjonatów dołączany jest edytor poziomów, aby mogli przygotować własne areny zmagań i rywalizować, zwłaszcza w sieci lokalnej.

Gra stanowi miks rozwiązań. Przede wszystkim trzeba nauczyć się okiełznywać własną jednostkę kosmiczną, na którą działa grawitacja oraz siła odrzutu i inne. Bardzo łatwo się rozbić. W zależności od trybu zabawy, dochodzi do tego martwienie się o wrogie ataki, przenoszony ładunek lub dotarcie na pierwszej pozycji do mety. Tory ułożone są pionowo, więc tak naprawdę lata się jak najszybciej z góry na dół, uważając na ściany.

Twórcy udostępnili kilkadziesiąt interesujących poziomów, przystosowanych pod różne warianty rozgrywki. Są także takie, po których lata się w trybie współpracy, można też walczyć ze sztuczną inteligencją. Jeśli gracz zdecyduje się na utworzenie darmowego konta, co nie jest wymagane, najlepsze wyniki publikowane będą w rankingu na stronie oficjalnej projektu. Warto poczuć powiew starych czasów z Galaxy Forces V2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!