r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Galaxy Tarot

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Aplikacja Galaxy Tarot wprowadza tę magiczną talię kart na Twoje urządzenie mobilne. Do dyspozycji jest zbiór podstawowych rozkładów kart z Tarota Marsylskiego, dodatkowe rozkłady w wersji płatnej, oraz symulacje realnego procesu wróżbiarskiego (tasowanie i przekładanie kart itp.).

Uzyskane wyniki zostaną zinterpretowane, aplikacja pokaże nam też najważniejsze powiązania kart z innymi symbolami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Andrzejkowe wróżby: dziś poznaj jutro za pomocą tych aplikacji mobilnych

106
28.11.2015  •  Adam Golański

Wieczór wróżb w wigilię świętego Andrzeja na dobre wpisał się w polską świecką tradycję, choć przecież tak bardzo niezgodny jest z naukami najważniejszych w naszym kraju religii. Dziś jest on czymś więcej niż tylko zabawą dla panien, chcących wywróżyć losy swojego zamążpójścia. Andrzejki stały się zabawą dla wszystkich, podczas której wróżby i obrzędy magiczne są dla wszystkich zainteresowanych. A skoro takie zmiany względem tradycji zachodzą, to czemu nie pójść dalej, i nieco nie unowocześnić wróżebnego wieczoru? Przygotowaliśmy więc dla Was niewielkie zestawienie najciekawszych mobilnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.