Galeria Motorola

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Galeria Motorola to zamiennik domyślnej, Androidowej galerii dla urządzeń z serii Motorola. Pozwala na łatwe edytowanie i zarządzanie naszymi zdjęciami.

Wśród narzędzi do edycji znajdziemy między innymi filtry, ramki, czy też opcje przycinania. Standardowy zestaw, ale do wielu zastosowań wystarczający. Zdjęcia możemy przeglądać korzystając z folderów bądź też grupując je według czasu wykonania oraz wydarzenia.

Z zebranych materiałów (w tym wideo) mogą powstać krótkie filmy z muzyką w tle, które następnie udostępnimy innym. Materiały takie mogą dotyczyć także konkretnych osób, dzięki mechanizmowi rozpoznawania twarzy.

Galeria Motorola to ciekawy zamiennik dla standardowej galerii. Dostępny jest za darmo, dla posiadaczy urządzeń tego producenta z systemem Android.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dropbox zamyka Carousel i Mailboxa. Zobacz, czym je zastąpić

9
10.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Mamy złe wiadomości dla użytkowników aplikacji Mailbox i Carousel. Będący ich właścicielem Drobpox poinformował, że w 2016 r. obie usługi zostaną zamknięte, a aplikacje mobilne znikną ze sklepu Google Play oraz AppStore. Firma chce się skupić na rozwijaniu swojego podstawowego produktu, czyli chmurowego dysku. Mailbox zostanie wyłączony 26 lutego 2016 r., a od 31 marca 2016 r. przestanie być dostępna aplikacja Carousel. Zespoły odpowiedzialne za rozwój obu usług zostaną przesunięte do innych zadań w Dropboxie. Niektóre z funkcji zamykanych usług będą wdrożone i szlifowane już w ramach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie